Děti z naší mateřské školy prožily krásné dopoledne plné radosti, pohybu a nových zážitků při canisterapii. Nejprve se seznámily s pejsky a dozvěděly se, jak se k nim správně chovat. Poté měly možnost si je pohladit, vyčesat a navázat s nimi bližší kontakt.
Součástí programu byly také zábavné pohybové aktivity. Děti si společně s pejsky vyzkoušely prolézání tunelem, překonávání překážkové dráhy a nechybělo ani jejich odměňování a krmení. Celý program probíhal hravou formou a vedl děti k rozvoji pohybových dovedností, trpělivosti, ohleduplnosti i vzájemné spolupráce.
Setkání s pejsky vykouzlilo dětem úsměv na tváři a přineslo jim mnoho krásných a nezapomenutelných okamžiků. 🐾😊






