Den dětí 🎈

Den dětí jsme letos oslavili na školní zahradě, která se na jedno dopoledne proměnila v rozkvetlou louku plnou zajímavých lučních obyvatel. Na děti čekala pestrá stanoviště s úkoly a hrami, při kterých se postupně setkávaly například se včeličkou, hlemýžděm, motýlkem a dalšími kamarády z louky.

Součástí programu bylo také malování na obličej, tvoření krásných obrazců a mnoho dalších zábavných aktivit, které dětem přinesly radost, smích a příjemné zážitky. O celý program se postarali starší žáci základní školy, kterým patří velké poděkování za pečlivou přípravu, kreativní nápady i milý přístup k našim nejmenším. Díky nim panovala po celé dopoledne veselá a přátelská atmosféra.

O sladké osvěžení se postaral náš pan kuchař, který pro děti připravil šťavnatý meloun a zmrzlinu. Tyto dobroty byly příjemnou tečkou za vydařeným dopolednem.

Celý den se nesl v pohodové a radostné náladě. Děti si oslavu svého svátku naplno užily a odnesly si spoustu krásných zážitků a nezapomenutelných vzpomínek. 🍉🍦🦋🐝😊🎉

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *